Zasílání newsletteru o novinkách


Základní informace ke službě:

Tato služba pracuje na odlišném principu než je standardní zasílání emailu, který obsahuje textové informace nebo odkazy stanovené odesilatelem a který je distribuován na adresáty obsažené v mailing listu (distribučním seznamu).
Principem této služby (anglicky bývá označována jako "Netmind") je, že sám adresát emailu stanoví, při které změně chce být informován, tj. adresát stanoví internetové stránky, které chce sledovat a pak dostává automaticky informaci, pokud jím zadaná internetová stránka projde změnou textového obsahu. Služba je zcela nezávislá na provozovateli sledovaného serveru.

Provozovatelem této služby je server WOKO.cz, který je spravován firmou Internet Info, zaměřenou na poskytování internetového obsahu. Do skupiny serverů spravovaných touto firmou patří mimo jiné i Lupa.cz, Slunečnice.cz, Root.cz, Mešec.cz, Navrcholu.cz a další.

Registrace:

Poznámka: Při registraci nejsou vyžadovány žádné zbytečné osobní údaje.

Formulář:

WOKO.cz

Používání služby:

Při každé změně textového obsahu na sledované stránce dorazí uživateli služby email avízující změnu. Příklad emailu uvidíte zde.
Zaslaný email obsahuje identifikaci předmětu a objednatele sledování. Odkaz pro zobrazení měněné stránky. Možnost sledování zrušit. A bohužel i nezbytnou reklamu.

Poznámky:

[ Zpět ]


Kontakt | Úvod | Novinky